Co może oznaczać silny ból nogi?

dzień dobry od jakiegoś czasu boli mnie noga od pudupka do kostki ból jest uciążliwy i bardzo nieznośny a do tego zaczęłam się bardzo pocić i wygląda to jakby ktoś mnie oblał wodą i przybrałam sporo na wadze robiłam badania i morfologia w normie oprócz hemoglobiny 11.7 cukier 86 cholesterol 217 trójglicerydy 115 HDL65 LDL 114 BYŁAM U LEKARZA I PRZEPISAŁ MI TYLKO LEKI PRZECIW BÓLOWE I ZAPALNE KTÓRE NIE ZA BARDZO DZIAŁAJĄ jakie badania mogę jeszcze zrobić żeby z najść przyczynę tego okropnego bólu boje się żeby to nie był jakiś nowotwór proszę o pomoc i rade pani doktor nie za bardzo mi chciała dać skierowania na jakiekolwiek badania proszę o podpowiedz i ratunek bo z tym bólem nie da się żyć do jakiego lekarza iść jeszcze pozdrawiam

Opis bólu może sugerować przyczynę neurologiczną (rwa?), proponuję wizytę u neurologa. Pełna ocena Pani zdrowia może odbyć się jedynie po rzetelnym zebraniu wywiadu i badaniu lekarskim. Pozdrawiam.