Co może oznaczać silny ból po prawej stronie na wysokości odcinka piersiowego?

Witam. Moja mama od miesiąca ma straszny ból po prawej stronie pleców w okręgu piersiowym, który promieniuje po obu stronach aż do przodu. Do tego teraz strasznie trzęsie się jej prawa ręka i ma słabe nogi. Zdjęcie RTV wykazało że ma skrzywienie kręgosłupa i ostrofity. Była już u neurologa, neurochirurga i nikt jej nie może pomóc.Gdy jadę z przekazem do szpitala od lekarza rodzinnego to tylko jesteśmy kierowani na SOR po zastrzyk i odesłani do domu. Proszę mi poradzić co mamy dalej robić bo ja już czuję się bezsilna i naprawdę nie wiem do jakiego lekarza się udać. Proszę o poradę. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie pani opisu stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości pani mamy. Jeśli neurochirurg wykluczył udział patologii kręgosłupa w ww. objawach to warto skonsultować się z internistą, który oceni stan kliniczny pacjentki i uwzględni wpływ chorób towarzyszących na występowanie powyższych objawów. Konieczna jest analiza pełnej dokumentacji medycznej i ocena podczas badania.