Co może oznaczać silny ból w dole pleców?

Witam. Mam 20 lat. W ostatnim czasie często pojawia się u mnie ostry ból w dole pleców, w szczególności po lewej stronie. Ból trwa zazwyczaj parę dni i pojawia się 2 -3 razy w miesiącu.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu ponieważ konieczny jest pogłębienie wywiadu, dokładne badanie fizykalne oraz możliwe że poszerzenie diagnostyki.

Lek. Karolina Meszek

Dzień dobry,
objawy są niespecyficzne, być może mogą wskazywać na problemy z nerkami/kamicą. Proszę zgłosić się do lekarza, który pogłębi wywiad lekarski oraz przede wszystkim zbada panią i pokieruje na odpowiednie badania.
Pozdrawiam