Co może oznaczać silny ból w okolicy kręgosłupa szyjnego?

Witam mam silny ból w okolicy kręgosłupa szyjnego przy szczepach boli mnie także tył głowy. Lekarz rodzinny uważa , ze to mogą być zmiany zwyrodnieniowe. Jak postępować i leczyć taka chorobę ? Mój nastrój jest bardzo zły cały zaś czuje się zmęczona , nie wysypiam się bardzo, często mam problemy z zaśnięciem , mam prace stojącą w sklepie z odzieżą Wiec cały czas stoję na nogach , czasem dźwigam przenoszę różne rzeczy a na kasie mam pozycje stojącą a głowa jest w dole , ogólnie prowadzę dosyć aktywny tryb życia często jeżdżę na rowerze , zdrowo się odżywiam ale bóle uniemożliwiają mi często naukę na studia badz pracę. Często miewam zawroty głowy i uczucia mdłości .
ponad rok temu

Lek. Paweł Szadkowski

Warto rozważyć diagnostykę obrazową szyjnego odcinka kręgosłupa. Jest pani osobą dość młodą jak na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Jeśli chodzi o zaburzenia nastroju, snu i inne to warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą.