Co może oznaczać swędzenie na całym ciele?

Swędzenie jakby, dotykanie igiełkami na całym ciele, od stóp aż po głowę. Towarzyszy codziennie, przez 24 godziny na dobę. Nie pojawiają się tutaj żadne zmiany skórne, po prostu punktowo poswęduje, dotykają igiełki w jednym, drugim miejscu i zaraz swędzenie przechodzi i kolejne miejsce.

Szanowny Panie, zalecam wykonanie morfologii krwi z rozmazem oraz wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. Ja niestety nie jestem w stanie pomóc. Serdecznie pozdrawiam