Co może oznaczać swędzenie pochwy po stosunku?

Witam, pisze poniewaz od jakiegos krotkiego czasu po kazdym stosunku z partnerem swedzi mnie pochwa. A dokladniej moze napisze to tak okolica dziury. Za kazdym razem dzien po stosunku zaczyna swedziec mnie jak i mojego partnera. Dbamy codziennie o higene wspolrzyjemy tylko ze soba nie uzywamy prezerwatyw do ginekologa chdze co kilka miesiecy i nie posiadam zadnych infekcji czy chorob i nie wiem jaka moze byc przyczyna tego. Powiem ze to jest bardzo uciazliwe i nie zbyt komfortowe... Prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Może dochodzi do podrażnienia podczas stosunku i dlatego odczuwa Pani dyskomfort i swędzenie.