Co może oznaczać świąd w okolicach jąder, odbytu i ud?

Witam serdecznie, mój problem to głównie świąd w okolicach jąder, odbytu oraz na udach..Pojawia się głównie w nocy, po wypróżnianiu oraz czasami po masturbacji.. U lekarza byłem miesiąc temu z tym samym problem plus bardzo malutką nadżerką na żołędziu, zanim dostałem się do lekarza używałem maści Clotrimazolum, która pomogła z ową nadżerką, bo w dniu wizyty była prawie niewidoczna. Lekarz nie stwierdził niczego niepokojącego ani żadnej infekcji w moczu, lecz zapisał mi Daktarin 2% (miconazole nitrate) oraz Clobavate 0.05% (Clobetasone Butyrate). Maści pomogły mi na około 2 tygodnie , od pewnego czasu świąd znów powrócił.. Zacząłem nawet stosować diety wykluczając poszczególne produkty, które mogły by powodować jakiekolwiek reakcje alergiczne, ale bezskutecznie. Bardzo proszę o radę, ewentualnie na jakie badania się udać lub do jakiego specjalisty. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym ponownie skonsultować się z urologiem oraz z chirurgiem.