Co może oznaczać taka dolegliwość ze strony odbytu?

Witam często mam burczenie w odbycie. Takie burczenie jak wtedy gdy jest się głodnym tylko w odbycie. Na nic nie choruje przynajmniej nic o tym nie wiem. Stres raczej w normie. Czy powinnam się martwić i iść do lekarza? Jak siebie z tym radzić bo jest to bardzo krepujace i uciążliwe?

witam, szczerze mówiąc nie spotkałem się z taką dolegliwością, proszę udać się do lekarza POZ