Co może oznaczać taka narośl w obrębie nosa?

Dzien dobry mam w nosie dziwna narosl ? Guzek w nosie ? Co to może być? Polip? Czuje jakby ta dziurka była bardziej opuchnieta , sztywna i swędzi
KOBIETA, 33 LAT 5 dni temu

Dobry wieczór.

Opisana zmiana wymaga stacjonarnej wizyty u laryngologa w celu wykonania diagnostyki endoskopia laryngologiczna która pozwoli dokładnie ocenić opisaną zmianę i odpowiednio podejść do ewentualnie leczenie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk