Co może oznaczać taka temperatura po wysiłku?

Dzień dobry. Mam taki problem. Po wysiłku fiizycznym, gdy mierzę sobie temp laserem do czoła to temp spada mi do 34.2C. Po kilku minutach odpoczynku wraca do 36.6. Pod pachą mam bez zmian. Badalem 3 różnymi termometrami. Jak mam taką niską temp to robie się blady i kręci mi się w glowie. Czy to moze byc groźne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te dolegliwości będą się utrzymywać to radziłbym udać się do lekarza rodzinnego, celem skierowania na podstawowe badania.