Co może oznaczać taka zmiana na napletku?

Mam 25 lat, kilka miesięcy temu, około 4 uprawiałem kilka razy seks analny bez zabezpieczenia, wówczas na moim napletku pojawiło się coś w rodzaju pryszcza, podobny jak te które pojawiają się normalnie na twarzy, mała biała kropeczka. Pomyślałem że to zapewne przez ten rodzaj seksu i że spróbuje wycisnąć tego pryszcza, udało się, odrobina ropo podobnej białej maci została wyciśnięta tyle że zostało to miejsce podrażnione i zaczerwienione, podobnie jak na twarzy gdy zbyt intensywnie wyciskamy pryszcza, miejsce zostaje opuchnięte i czerwone. Pomyślałem że na dniach powinno zniknąć, ale zamiast tego powstała tam z czasem krostka, mam wrażenie, taka skórna wypustka, niczym nie wypełniona, wygląda trochę jak jakaś brodawka czy coś. Jest to bardzo krępujący widok, zwłaszcza w zwodzie, wyglądam jak był bym na coś chory, uprzedzając nie mam żadnych objawów, zaczerwienień, swędzeń itd. choć wiem że w przypadku niektórych zakażeń nie muszę tego odczuwać. Wracając krostka ta nie znika, nie wygląda już jak pryszcz który można wycisnąć a raczej jak by w formie blizny skóra tak się zrosła że wygląda na wypustkę. Może się mylę ale nie wiem za bardzo co z tym zrobić i do jakiego lekarza ewentualnie się udać.

Szanowny Panie, prawdopodobnie doszło do zwłóknienia w miejscu zmiany. Proszę udać się do dermatologa, który zaleci odpowiednie leczenie