Co może oznaczać taki ból brzucha z prawej strony?

Mam problem z bólem brzucha. Otóż z prawej strony w dolnej części brzucha (na prawo od pępka w okolicach miednicy) czuje promienujące rozlewające się kucie do tego w nocy pojawiła się gorączka która już znikła ale kłucie dalej zostało . To już trzeci raz w ciągu sześciu miesięcy kiedy pojawia się ten ból zawsze po 2-4 dniach ustępuje. Ostatnio gdy występował ten ból byłem u lekarza zrobił mi USG i podstawowe badania krwi ale wszystko wyszło w normie. Co to może być ?

Witam,

opisany objaw powinien zostać z konsultowany na wizycie stacjonarnej u specjalisty gastrologa który wykona badanie fizykalne i oceni jaką diagnostykę w Pana przypadku zastosować USG oraz podstawowe badania to za mało mam na myśli rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej z krwi oraz gastroskopia lub kolonoskopia ale to decyzja po badaniu fizykalnym zapadnie decyzja.