Co może oznaczać taki opis eeg głowy?

Witam serdecznie. Synek 7 lat. Opis badania eeg głowy : Czynność alfa szczątkowa 8hz i o amplitudzie 30-40mcV. Rz brak. Na tym tle w 11-tej minucie badania wystąpiło 3-sekundowe uogólnienie serii fal wolnych 2-4 hz o amplitudzie max do 380 mcV. Podobne zmiany zarejestrowano podczas HV z towarzyszeniem fal ostrych. Rb ujemne. Wniosek: Zapis o niedojrzałej czynności podstawowej i tendencji do wyładowań napadowych. Co to wszystko oznacza?

Szanowny Panie, wynik należy odnieść do stanu klinicznego. Nawet nie napisał Pan z jakiego powodu zostało wykonane badanie. Interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący. Serdecznie pozdrawiam