Co może oznaczać taki strupek w okolicy kości policzkowej?

Witam! Około 3 lata temu po wyciśnięciu krosty w okolicy kości policzkowej zrobił mi się strup. Niestety nie zagoił się, w tym miejscu dalej jest suchy strupek, w kolorze skory, lekko zaczerwieniony. Co jakiś czas zmniejsza się i połowa odpada (lub lekko w tym pomagam) ale robi się od nowa. Goi się do połowy i tak w kółko. Co to może być?

Szanowna Pani, jeżeli zmiana występuje już tak długo to myślę że najwyższa pora udać się do lekarza, aby to obejrzał. Serdecznie pozdrawiam