Co może oznaczać taki wynik angio TK naczyń mózgowych?

Dzień dobry. Uprzejmie proszę o interpretację wyniku Angio TK naczyń mózgowych. "W badaniu Angio stwierdza się prawidłowy, symetryczny przepływ środka kontrastowego przez wewnątrzczaszkowe odcinki tetnic szyjnych wewnętrznych, t.podstawną, tt..mozgu przednie, środkowe, tylne oraz tt.okolospoidlowe i t.łaczace przednią. Nie uwidoczniono przeplywu środka kontrastowego przez obie tt.laczace tylne. W obrębie powyższych tetnic nie stwierdza się cech anomalii naczyniowych." Co oznacza przedostanie zdanie, dotyczące tetnic laczacych tylnych. Czy wynik jest prawidłowy?

Dzień dobry,

interpretacja opisu wyniku powinna odbywać się na wizycie u lekarza który zlecił badanie, lekarz wykona badanie przedmiotowe i podmiotowe, zapozna się z płytką badania i wtedy udzieli Pani odpowiedz na pytanie.

Polecam Pani takie najlepsze rozwiązanie

Pozdrawiam