Co może oznaczać takie kołatanie serca?

Witam choruje na nerwicę lękowa od paru lat i czasami mam kolotanie serca, ale od tygodnia mam ich bardzo dużo kilka razy dziennie najbardziej jak o tym myślę. Byłam u kardiologa 3dni temu zrobiłam badania magnez,potas,żelazo itp, ale wszystko jest ok i kardiolog też powiedział że jest dobrze w styczniu miałam robione echo serca i wszystko idealnie. Jutro idę na holter lekarz kazał zrobić dla swojego spokoju. Może ktoś wie co to może być?

Witam, myślę że powinna Pani udać się do psychiatry, który zaleci odpowiednie leczenie uspokajające