Co może oznaczać takie samoistnie powstawanie siniaków?

Zanim udam się do lekarza rodzinnego,chce się upewnić ze jest konieczność... Mam problem polegający na samoistnym powstawaniu siniakow -w jednym miejscu niedaleko kolana, od ponad miesiąca. najpierw był jeden, zrobił się żółty a teraz zrobiły się dwa fioletowe, nie bolą, nie uderzylam się.

Proszę zgłosić się do swojego lekarza POZ, w celu dokłądnego zebrania wywiadu i badania. Lekarz oceni czy stnieją wskazania do wykonania dodatkowych badań.