Co może oznaczać tarcie ucha przez 11-miesięczne dziecko?

Witam mam problem bo moja 11 miesieczna coreczka trze uszka raczka . Tarcie oraz wkladanie paluszka jest zazwyczaj tylko wieczorem i przy tym jest dziwny odglos jakby lilka wode miala w uszku w nocy jest placz i tarcie uszkow

Szanowna Pani, prawdopodobnie wynikiem jest stan zapalny przewodu słuchowego spowodowany jego zawilgoceniem. Dzieje się tak, gdy podczas kąpieli woda zalewa przewody słuchowe. Zalecam wizytę u pediatry lub laryngologa