Co może oznaczać te rozregulowanie okresu?

Wcześniej w tym roku przez 2-3 miesiące nie mialam okresu, potem wszystko się ustabilizowalo, ale teraz od dwóch miesięcy mam okres... Mocniejszy albo słabszy, ale bez ustanku. Nigdy nie byłam u ginekologa i boję się pierwszej wizyty, nie wiem co to może znaczyć.

Szanowna Pani, najpewniej jest zaburzenia miesiączki wynikają z zaburzeń hormonalnych. Proszę się nie bać, ginekolog to lekarz jak każdy inny