Co może oznaczać ten cień w opisie rtg stopy?
Co może oznaczać w opisie rtg stopy: drobny cień kostny przy przyśrodkowej krawędzi głowy l-ej kości sródstopia prawego

MĘŻCZYZNA, 50 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowny Panie, proszę podać więcej informacji, z jakiego powodu badanie zostało wykonane, co Panu dolega