Co może oznaczać ten guzek na palcu?

Witam, mam 18 lat i niedawno na swoim małym palcu zobaczyłam guzka/odcisk. Spanikowałam, gdyż jestem hipochondryczką i niestety natknęłam się w internecie na różne opinie, m.in. mięsaka (co sprawiło, że nie mogę przestać o tym myśleć). Zaczęłam szukać również odpowiedzi na zagranicznych mediach, gdzie poraz pierwszy spotkałam się z terminem "smartphone pinky", czy jak potem na polskich stronach - "smartfonowy mały palec". Czy to możliwe, żeby właśnie to mi dolegało i nie ma powodu do obaw? Jak się potem okazało, ten sam odcisk/guzek mam również na drugim małym palcu, ale o wiele mniejszy i nie wiem czy można go zaliczyć pod to samo... Faktycznie są to palce, którymi podtrzymuję ciężar telefonu od zawsze. Z bliska wygląda to jak sucha skóra i w dotyku jest miękka, ale szorstka, plus odznacza się od reszty swoim żółtawym kolorem. Proszę o pomoc

Witam,

najlepszym wyjściem aby uspokoić Pani obawy udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa którzy wykonają na miejscu badanie przedmiotowe i ocenią zmiany na palu i otrzyma Pani odpowiedź na swoje pytanie wiedząc, że palec był badany a to jest najważniejsze.

Pozdrawiam