Co może oznaczać ten stan podgorączkowy po upadku na rowerze?

Spadlem dziś z roweru, mam poobijane nogi, ale to raczej tylko obicia. Natomiast po dwóch/trzech godzinach pojawił się stan podgoraczkowy 37,1, a w zasadzie zaraz po powrocie do domu czułem zimno. Nie uderzylem się w głowę podczas wypadku, więc tym bardziej dziwią mnie objawy. Poczucie równowagi mam w normie, zawrotow głowy brak.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę obserwować się i mierzyć regularnie temperaturę. Gdyby temperatura wzrosła ponad 38,5 st. to proszę udać się do lekarza.