Co może oznaczać ten wynik mr głowy?
MR głowy. Badanie wyk. Dwufazowo. Na pograniczu plata skroniowego i potylicznego wid. Ognisko 9mm. Punktowo wzmacniajace sie po kontraście. PODEJRZENIE NPL polkóle mózgu bez patologii. Pień mózgu prawidłowy. Ukl.komorowy nieprzemiwszczony. Przestrzenie plynowe w normie. Okolica przysadki prawidlowa. Co taki wymik oznacza ?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy interpretować w odniesieniu do objawów. Radzę skonsultować się z lekarzem, który zlecił to badanie.