Co może oznaczać TK głowy u kobiety?

Witam moja mama była niedawno na tomografie głowy i wyszło ze jest jakaś zmiana w zatoce szczękowej określona jako torbiel. I stan zapalny w zatokach. Wielkość torbieli to niecałe 3 na 3 mm. Laryngostwoerdzil ze to torbiel na pewno nie jest bo jest za duże na torbiel i trochę postraszył i ze ze zdjęcia uważa ze to nie jest stan zapalny ale nie umiał wyjaśnić ze jak nie stan zapalny to co? Wywnioskował to ze zdjęcia zatok rtg czy jest mozliwe by to byl rak? jesli tak jakie są rokowania? da sie z tego wyjsc? z objawów jakie towarzysza to bol zębów (po zdjeciu panoramicznym zebów wyszlk ze są w dobrym stanie) zadnych objawów innych nie ma

szanowna Pani, nie wypowiem się na podstawie przedstawionych informacji, nawet nie mam wglądu do wyniku badania