Co może oznaczać uciekanie jednego oka?

Witam mam problem od niedawna mam problem z jednym okiem mam 28 lat i nigdy mi się takie coś nie zdarzyło jedno oko mi zaczęło trochę uciekac z czego mam poważne problemy z jazda autem czy np z oglądaniem tv robi mi się tak jakby podwojne widzenie byłem już u 3 okulistow i każdy twierdzi że nic już temu nie pomoże i tak musi już zostac czy jest jeszcze jakaś szansa na przywrócenie tego widzenia

Szanowny Panie jeśli był Pan już u 3 okulistów to ja tym bardziej nie będę w stanie pomóc