Co może oznaczać ucisk w prawej pachwinie?

Od kilku dni czuję tak jakby ucisk w prawej pachwinie, nie jest to jakieś mocne, ale trochę przeszkadza. Czy może być to coś poważnego?

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno to jednoznacznie określić. Jeśli to panią niepokoi najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu ponieważ konieczne jest badanie, żeby móc coś więcej pani doradzić.