Co może oznaczać uczucie ciężkości głowy?

Od trzech dni mam takie uczucie ciężkości głowy. Czuje lekkie promieniowanie w prawej ręce i prawej nodze bardziej na lydce. Dwa dni temu miałem jeszcze mrowienie chwilowe w okolicy serca. Miesiąc temu robiłem badania ogólne krwi bo miałem dretwienia które przeszły. Ale znów coś mi się dzieje. Badania krwi wyszły w normie. Wizyta u neurologa tez bez zarzutu. Badania na magnez wykazały lekki niedobór. Studiuje informatykę. Czy to ze spędzam dużo czasu przed komputerem może mieć wpływ spory na kręgosłup i moje dretwienia i opisane objawy? Czy to może nerwica lub inną choroba? Pozdrawiam. 23 lata

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli neurolog nie stwierdził nieprawidłowości i nie zalecić innego postępowania to raczej nie ma powodów do niepokoju. Niespecyficzne objawy mogą wynikać stylu życia, dobrze zadbać o odpowiednią aktywność fizyczną i prawidłowe nawyki posturalne w trakcie pracy. Jeśli pana objawy będą uciążliwe, może pan również skonsultować się z lekarzem psychiatrą.