Co może oznaczać uczucie nagłego gorąca?

Witam! Często miewam uczucie nagłego gorąca na głowie,plecach,nogach, później przechodzi przez całe ciało, w momencie kiedy tak się dzieje muszę zaczerpnąć powietrza, bo czuję jakby serce przestało bić na moment, uczucie jakgdybym miała zaraz zemdleć, dodam łapie mnie tak kiedy jestem spokojna i czuję się dobrze, bardzo mnie to martwi bo odczuwam tak często. co to może być? robione maiałam badania krwi ogolne,i wykluczające tarczyce, wyniki bardzo dobre. Dziękuje za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do lekarza oraz wykonać badanie określające poziom hormonów tarczycy.