Co może oznaczać uczucie ropy w ustach i powiększony migdał?

Mam uczucie ropy w ustach i mam jeden migdał lekko powiększony i przekrwionymi. Lekarz rodzinny stwierdził że to nic takiego i mam wzmocnić odporność. Martwię się tym bo za miesiąc mam operacje w znieczuleniu ogólnym i nie wiem czy w takiej sytuacji mogę mieć zrobione te znieczulenie. Gardło nie nie boli ani nie mam innych objawów.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję stosować sie do zaleceń lekarza, który panią badał i ew. udać się na ponowną wizytę w razie objawów infekcji.