Co może oznaczać uczucie takiego osłabienia?

Witam. Do końca nie wiem jak opisać swoje dolegliwości, od jakiegoś czasu przechodzę dziwny stan. Najlepiej opiszę go dając przykład porannego wstawania po przebudzeniu jesteśmy osłabieni chwilowo, nie ma takiej "świeżości" w głowie jak i również świeżości gdy patrzymy wszystko jakby lekko rozmazane takie uczucie towarzyszy mi przez całe dnie. Nie mam problemu ze snem ani z apetytem wszystko w normie jak kiedyś. Miesiąc temu miała miejsce dla mnie bardzo bardzo stresująca sytuacja, nie wiem czy miało to wpływ na to. Dodam że w zamkniętym pomieszczeniu to uczucie jakby ciężkości w głowie jest większe niż po wyjściu na otwartą przestrzeń. Czy to coś poważnego? Próbowałem też o tym nie myśleć, udawało się przez jakiś tydzień ale gdy nie zauważyłem poprawy znów zacząłem o tym myśleć Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z lekarzem rodzinnym i wykonać podstawowe badania.