Co może oznaczać uczucie zatkanych uszu i zawroty głowy?

Uczucie zatkanych uszu i zawroty głowy Mam ostatnio ciągle uczucie zatkanych uszu, przy tym takie strzelanie, pstrykanie w uszach. Często do tego dochodzą jeszcze zawroty głowy, może nie tyle zawroty, co uczucie takiego dziwnego bujania, no i takie poczucie "pełności" w głowie. Często też miewam zatkany nos, zwłaszcza w pozycji leżącej. Co może być przyczyną?

Lek. Paweł Szadkowski

Pana stan może wynikać z patologii ucha środkowego i/lub wewnętrznego. Konieczna w takim wypadku jest konsultacja u lekarza laryngologa.