Co może oznaczać uczucie zawału podczas stresujących sytuacji?

mieszkam w niemczech i chociaz opieka medyczna jest niesaowita lekarze jednak raczej sredni nie ma jednak jak lekarze polscy wiec pytam mam od paru lat nadcisnienie biore leki mialem trzy lata temu koronografie ktora nic z sercem nie wykazala dwa lata temu echo serca holter i reszta badan .co dwa miesiace robie ekg nic nie widac zlego wiec moje pytanie co ile robic ekg skoro jest niby ok a mam uczucie ciagle podczas stresu ze dostaje zawalu ewentualnie do jakiego specjalisty sie udac

Szanowny Panie, proponowałbym wizytę u psychiatry, objawy mogą wynikać z pobudzenia emocjonalnego a nie patologii w obrębie serca