Co może oznaczać wyczuwalny przy odbycie guzek?

Od około półtora tygodnia wyczuwam przy odbycie guzek, znajduje się on jakieś 2-3 centymetry od odbytu. Przy nacisku nie boli, nie krwawi, nie znam się na tym ale z tego co czytałem raczej nie jest to hemoroid bo jest na bezpośrednio na powierzchni skóry.

Lek. Paweł Szadkowski

Zmianę powinien obejrzeć lekarz, gdyż bez zbadania ciężko powiedzieć, czym owa zmiana może być.