Co może oznaczać wynik badania przeciwciał?

dzień dobry, właśnie otrzymałam wyniki badań z Diagnostyki: P/c p. transglutaminazie tkankowej (anty-tGT) Przeciwciała w klasie IgA met. ELISA <2 RU/ml <20 RU/ML - wynik ujemny, >20 RU/ml - wyniki dodatni. Co oznacza ten wynik?

Lek. Paweł Szadkowski

Jest to wynik ujemny, nie ma Pani przeciwciał p/ transglutaminazie tkankowej (charakterystycznych dla celiakii).