Co może oznaczać wynik gastroskopii?

Otrzymałam wynik gastrologii i proszę o interpretację. Gastritis chronica antralis gradus ievioris Helikobakter pylori- Zapalenie-1 Aktywność-0 Zanik-0 Metaplazja-0 Helikobakter pylori-0 dziękuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka okolicy wpustu stopnia małego. Brak zakażenia H.pylori. Z wynikiem proszę się udać do lekarza, gdyż ewentualne leczenie zależy od Pani objawów i dolegliwości.