Co może oznaczać wynik usg i bHCG?

Witam. Ostatni termin miesiaczki to 5.08, zrobilam test 7.09 wyszedl pozytywny :) w poniedzialek 10.09 bylam na usg ktore nic nie pokazala. Dostalam skierowanie na badanie HCG wynik wyszed 627.4. Bylam u ginekologa dzis nic mi nie powiedzial oprocz tego ze mam powtórzyć badanie. Co mam robic? Powinnam sie martwić?

Lek. Paweł Szadkowski

We wczesnej ciąży usg może jeszcze niczego nie uwidocznić, ale test ciążowy i poziom betaHCG wskazują na wczesną ciążę. Proszę stosować się do zaleceń ginekologa.