Co może oznaczać wypływ krwi z ucha?

Witam. Mam pytanie. Jeśli nowotwór złośliwy miała babcia, prababcia, dziadek i wuja to czy też może mnie to spotkać? Mam 18 lat, jestem dziewczyną i dziś leciała mi krew z ucha, dosyć obficie, leciała aż po szyji. Czy chromosomy mają jakiś wpływ? Jaka jest szansa na to że również mogę mieć nowotwór? Boli mnie głowa dosyć często. Mało jem, dużo pije. Codziennie dużo chodzę i pracują wysiłkowo. Liczę na szybką odpowiedź, z góry dziękuje :)

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani jakie nowotwory występowały w rodzinie. Istnieje kilka genów, których obecność sprzyja wystąpieniu danego nowotworu. Musi Pani zebrać dokładniejszy wywiad w rodzinie i dopiero się będzie dało udzielić odpowiedzi. Wyciek krwi z ucha może być spowodowany urazem, stanem zapalnym - gdyby objawy nie ustępowały, proszę się udać do lekarza w celu obejrzenia ucha.