Co może oznaczać wyrośl w obrębie pępka?

Witam, piszę z racji tego że od jakiegoś pół roku zauważyłam że rośnie mi coś w pępku. Nie mam zielonego pojęcia co to jest. Wiem powinnam dawno udać się do lekarza ale zlekcewazylam. Od brudu to na pewno nie jest ponieważ myje się codziennie. Jest to w środku w pępku i ostatnio wyrwalam tą czarna kulkę. Wyglądało to jak jakieś ziarno i jak to było w pępku i to dotykałam to było ostre. Później pępek był różowy. Po 2 dniach zauważyłam że znowu mi coś takiego urósło. W dodatku mam bóle brzucha i przeważnie bez tabletki się nie obejdzie. Nie wiem co to jest i boję się że to coś poważnego. Proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, gdyż opisaną zmianą trzeba po prostu zobaczyć, aby ocenić. Proszę nie urywać zmiany, może być to np. czyrak i bez odpowiedniego opracowania przez lekarza zmiana będzie nawracać.