Co może oznaczać zbytnie zmęczenie u 13-latka?

Witam mój syn gra w piłkę nożną ma lat13 do lat 11 biegowo było super szybkość wytrzymałość naprawdę super od roku to nie ten sam zawodnik szybko się męczy szybkości niema nie wiem co mam robić jaka jest tego przyczyna w klubie przechodzi badania co rok krew i mocz czy to morze być zmęczenie do jakiego lekarza się udać proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Żeby określić ogólny stan zdrowia warto w pierwszej kolejności udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Pana syn może już wchodzić w wiek dojrzewania, należy się raczej spodziewać wielu zmian w fizjologii. Opcjonalnie mogą państwo poradzić się lekarza medycyny sportowej.