Co może oznaczać zgrubienie na łuku brwiowym po wypadku samochodowym?

W wypadku samochodowym uderzyłam głową i rozcięłam łuk brwiowy, od razu pojawił się krwiak wielkości mandarynki, który przykrywał mi powiekę. Rozcięcie nie było duże więc rana nie została zszyta, krwiak zszedł po smarowaniu przepisaną maścią, wszystko się zagoiło, ale pod skórą powstało zgrubienie. Lekarz przepisał mi maść na blizny i kazał rozsmarowywać to miejsce. Mija 1,5 roku od wypadku i nie ma żadnej poprawy, powieka opada i nadal czuć zgrubienie. Nie wiem już co robić

Lek. Paweł Szadkowski

Zmiana jest najprawdopodobniej spowodowana blizną. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, w celu zbadania i oceny możliwości usunięcia lub pomniejszenia blizny.