Co może oznaczać zgrubienie na nosie?

Mam pytanie dotyczące właśnie zgrubienia. Około dwóch tygodni temu zacząłem odczuwać coś bardzo dziwnego w górnej części nosa. Nie był to ani typowy ból, ani kłucie ani swędzenie. Może coś jakby wszystko razem. Po kilku dniach przeszło. Dziś niestety w tej okolicy wyczułem zgrubienie na kości na nosie (z prawej strony). Coś jakby narośl, twardy guzek. Jest to twarde i się nie przemieszcza jakby cześć kosci. Dodam, że wcześniej nic takiego nie miałem . Czy jest to coś poważnego? Czy trzeba zgłaszać się z tym do lekarza? Czy moze samo zniknie

Szanowny Panie, bez badania, nie jestem w stanie stwierdzić czym jest ta zmiana. Proszę udać się do lekarza