Co może oznaczać zgrubienie nad prawą piersią pod obojczykiem?

Witam! Zauważyłam u siebie zgrubienie nad prawa piersią pod obojczykiem. Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli to panią niepokoi warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i oceny zmiany. Bez badania fizykalnego nie da się określić jakiej struktury ww. zmiana dotyczy (utkanie gruczołu piersiowego, kości, skóry/tkanki podskórnej).