Co może oznaczać złe samopoczucie i zaniki pamięci po operacji założenia zastawki

Witam, pod koniec kwietnia moja teściowa miała operacje i zakładana zastawke. Drenaż jest wewnętrzny, przez pierwszy tydzień nic nie mogła zjeść bo bardzo źle się czuła. Po powrocie do domu niestety jest coraz gorzej a dodatkowo zauważyłam u niej zaniki pamięci albo traci poczucie czasu. Bardzo się martwi y czy to są normalne objawy po takim zabiegu?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie można niestety odpowiedzieć na pani pytanie. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.