Co może oznaczać zmiana moich włosów?

Jestem 18-letnim chlopakiem i od paru dni nie moge ogarnac jednej rzeczy. Mam trojkatny ksztalt twarzy i zakola i zastanawiam sie czy jest mozliwe ze przez ksztalcenie sie rysow i ksztaltu twarzy linia wlosow sie jeszcze bardziej zmienia? Od zawsze mialem nierowna linie wlosow przez ksztalt wlasnie ale jakis czas temu zauwazylem ze powiekszylo sie to a nie widzialem zeby wlosy mi wypadaly. Przeszkadza mi to i mysle wlasnie czy to wina ksztaltu twarzy czy jednak moze te wlosy wypadly ale skoro tak to czemu tylko tam przy linii czola a na czubku glowy w ogole jesli tak. Prosze o pomoc

Szanowny Panie, szczerze mówiąc nie rozumiem Pańskiego problemu. Jedynie mogę zalecić wizytę u dermatologa