Co może oznaczać zmiana na języku?

witam od 8 miesiecy mam cos z boku jezyka bylem 2 razy ulekarza rodzinnego i nic mam 22 lata to wygląda jak by ubytek 2 cm nie rośnie i nie znika co to może być jak to leczyć ciągle myśle ze to rak jezyka lekarz rodzinny pow ze to zylaki ale ja juz sam nie wiem to wygląda jak ubytek 2 cm tak długo się utrzymuje mam to od tej pory co mnie porazenie złapało nerwu twarzowego pozdrawiam prosze o szczera odpowiedz

witam, niestety bez badania nie pomogę, proszę stosować się do zaleceń lekarza rodzinnego