Co może oznaczać zmiana pod skórą po zastrzyku domięśniowym?

Witam. Tydzień temu dostałam jednorazowo domięśniowo zastrzyki z pyralginy i nospy ze względu na atak kolki nerkowej. Miejsce wkłucia wiadomo obolałe , ale niepokoi mnie to iż po 3 dniach pod skórą na pośladku pojawiło się dziwne uczucie jak by tam znajdował się woreczek wypełniony jakimś płynem po dotknięciu jak by ten płyn się wylewał i nawracał lub inaczej tak jak by do podlaska pod skórą był przyklejony plaster i samoczynnie się odklejał i przyklejał , podczas podnoszenia nogi , siadania , wstawiania uczucie takie samo , natomiast od wczoraj szczególnie po nocy podczas próby masowania czy nawet dotknięcia tego miejsca jest uczucie jak by sklejonej wewnątrz skóry która pod dotykiem pęka i pojawia się silny piekący ból . Wspomnę iż robię ciepłe okłady jednak one nie pomagają . Bardzo proszę o radę .

Szanowna Pani, może to być powikłanie nakłucia. W ciągu kilku dni zmiana powinna się wchłonąć, jeśli tak się nie stanie to proszę udać się do lekarza. Proszę się nie martwić. Pozdrawiam