Co może oznaczać zmiana w obrębie lewej nerki?
Witam.odebralam dzis wynik rezonansu na ktorym wyszlo ze w obrebie nerki lewej widoczne ognisko o podwyzszonym sygnale w obrazach T2-zaleznysyg7mm.najpewniej torbiel.jakie wyniki wykonac zeby wykluczyc ze to nie zmiany rakowe.i co oznacza ten wynik

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Torbiele nerek są zmianami bardzo częstymi i nie stanowią powodu do niepokoju.