Co może oznaczać zmiana z boku języka?

Witam mam 20 lat mam takie pytanie od pół roku mam coś z boku języka a od tygodnia czuje ciężko połykać co to może być wyśle zdjęcie prosze o poradę miałem ostatnio porażenie n twarzowego ale ustąpiło a zmiana nadal się utrzymuje byłem u lek rodz i nic pod świało wygląda to tak jakby skóra zeszła czy to mogło być od zęba bo jak tez sprawdzałem to ta zmiana jest na zębie z boku proszę o pomoc dodaje zdjęcie proszę wejść i ocenić dzięuje pozdrawiam http://www.forumginekologiczne.pl/forum/co-to-moze-byc-na-jezyku-prosze-o-pomoc-czy-to-rak/watek/1468334/1

Szanowny Panie, nie analizujemy zdjęć przez internet. Proszę udać się do stomatologa