Co może oznaczać znów moje krwawienie?

Witam 2 miesiące temu miałam robiona histeroskomi ze względu na przerost endometrium i polip zaczęłam brać akard i tabletki ziołowe uspokajające i od nowa krwawię jestem w wieku pomenapalzalnym czym to może być spowodowane.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jest to wskazanie do usunięcia macicy. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem.