Co może oznaczaćbolesne zgrubienie w piersi?

Mam 33 lata, jestem po usunięciu 2 gruczolakowlokniakow z prawej piersi (guzki wyczuwalne niebolesne).W tej samej piersi wyczuwam od kilku miesięcy bolesne zagubienie od boku, 2 krotne usg nie wykazało nic złego, miałam zleconą biopsje ale lekarz onkolog nie wykonał jej mówiąc że to zagubienie tkanki i tu nie ma co kluc. Ból przeszedł a potem zaczal się pojawiać przed okresem. Teraz jestem w ciąży i boli cały czas. Co to może być?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym ponowna konsultację z chirurgiem onkologiem oraz ponowne USG piersi. W tym przypadku byłaby wskazana biopsja. Pozdrawiam.